Aktualności

Ile walizek na wyjazd?

Pakowanie się na wyjazd i nocleg nawet ten weekendowy jest nie lada wyzwaniem, przed którym stają nie tylko osobniczki płci pięknej, ale również i mężczyźni. Z racji klimatu w jakim mieszkamy dobór stroju na wakacje, jest często ogromną zagadką i ten proces zajmuje nam często bardzo dużo czasu. Musimy mieć wiele rzeczy na pogodę i nie pogodę.
Polecam uszykowanie sobie kilka kompletów ubrań z lekkim wyprzedzeniem, żeby nie okazało się, że ulubiona bluza aktualnie znajduje się na dnie kosza na pranie, czego na pewno byście nie chcieli. Rozwiązana jest kwestia bielizny tej zawsze warto jest mieć na zapas w torbie, wygodne spodnie różnego rodzaju (np. dresy) do tego ulubione jeansy. Dodatkowo koszulki zarówno te z krótkim i długim rękawem są bardzo przydatne. Okrycia wierzchnie to wszelkiego rodzaju bluzy, kurtki, które wiele razy ratują nas przed zimniejszym powietrzem nawet podczas letniej pogody, a na koniec obuwie, jeśli planujemy wyjątkowo aktywny wyjazd to adidasy, adidasy i jeszcze raz adidasy. Warto dodać, żeby były to adidasy, które już używaliśmu. Na aktywne wyjazdy nie kupujmy nowego obuwia, żeby uniknąć jakichkolwiek przetarć na stopach. Mogą być również trapery które świetnie zdają egzamin zwłaszcza w górskich rejonach. Osobiście dorzucam jeszcze coś na małą kolację z drugą połówką, aby nie popaść w stan wygodnych wakacyjnych ubrań.
Na zakończenie dobra organizacji zaoszczędzi nam nie tylko nerwów, ale i również miejsca w środkach transportu. Obecnie jesteśmy w stanie w prawie każdym miejscu noclegowym otrzymać żelazko.

« Wróć zobacz więcej aktualności »