O Nas

Serwis turystyczny Traveliusz.pl istnieje od 2006 roku.

Nasz serwis jest miejscem, gdzie promujemy obiekty noclegowe z całej Polski.
Wszystkim urlopowiczom chcemy zapewnić wygodne i proste wyszukiwanie oraz przeglądanie ofert.
Właścicielom obiektów turystycznych proponujemy skuteczną reklamę w internecie.

Traveliusz.pl to nie tylko baza noclegowa. To także rozwijający się przewodnik turystyczny, który przedstawia najciekawsze miejsca do zwiedzania.

Serwis Traveliusz.pl w marcu 2014 roku zmienił właściciela.

W związku z tym pragniemy poinformować Was, że nastopiło kilka zmian w serwisie. Strona zmieniła szatę graficzną. Specjalnie dla Was ulepszyliśmy funkcjonalność serwisu. Macie możliwość zalogowania się do serwisu Traveliusz.pl za pomocą konta Facebook i Google. Możecie sami dodawać obiekty noclegowe. Jeśli chcecie nasz zespół może zrobić to za Was.

Chcemy, aby serwis turystyczny stał się największym informatorem i największą bazą noclegową w Polsce. Dbamy o to, aby nasz serwis rozwijał się i był widoczny w wyszukiwarce Google, dzięki pozycjonowaniu na popularne słowa kluczowe.

Nawiązaliśmy współpracę z firmą Digital, która świadczy nam usługi IT. Dzięki tej współpracy możemy systematycznie rozwijać i ulepszać nasz serwis.

Niedawno powstał nasz blog, na którym również będziemy oferowali Państwu obiekt noclegowe z całej Polski. Obiekty te, będą poddane starannej selekcji.

W razie jakichkolwiek problemów proszę kontaktować się z naszym zespołem. Służymy pomocą całą dobę. Nasz zespół postara się jak najszybciej odpowiedzieć na Wasze pytania.

Chcesz skontaktować się z nami?
Wybierz zakładkę "Kontakt" i skoszystaj z formularza kontaktowego.


Pozdrawiamy,
Zespół Traveliusz.pl
facebook.com/Traveliuszpl